Virtuální digicentrum pořádá letos už podruhé akci nazvanou iPrázdniny s učiteli. Celou polovinu prázdnin jsem přemýšlela, jestli se této akce můžu účastnit, když nejsem učitelka. Nakonec jsem došla k tomu, že to zkusím - takže tady máte moji inspiraci na téma Prázdninový den.
Den mi začal tak nějak podobně, jak ho už kdysi popisoval Karel Jaromír Erben ve Vodníkovi:
Ani nemám pedagogické vzdělání. Dokonce jsem nikdy na žádné základní škole neučila. Navíc nejsem ani žádná rodičovská aktivistka za školy bez domácích úkolů, bez známkování nebo čehokoliv dalšího. Tak proč vlastně chci psát o učení? A jakým právem? Právem toho, kdo učí. Cože? Ano, čtete dobře. Učím - doma své dítě v domácím vzdělávání. Tuto cestu jsem si nevybrala, zahnal mě do ní osud. Ale to neznamená, že se nebudu snažit učit co nejlépe, jak to jde.
Zobrazují se příspěvky se štítkemLunaPic. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemLunaPic. Zobrazit všechny příspěvky
pondělí 3. srpna 2020
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)